Перейти к содержанию

I-й етап Ротакс Макс Челендж Україна 2017 року!


Рекомендуемые сообщения

image47-300x224.jpg

 

I-й етап Ротакс Макс Челендж Україна розпочався з нововведення. В 2017 році пілоти цього класу також будуть виборювати звання Чемпіона України на рівні з пілотами Чемпіонату України в міжнародних класах. Окрім цього, переможці чотирьох з них отримають запрошення на Світовий Гранд Фінал Ротакс Макс Челендж, який заплановано на 4 -11 листопада 2017 року, на картодромі Internacionale Algarve in Portimao, Португалія.

I-й етап Чемпіонату Ротакс відбувся в Кам'янському 6-7 травня, традиційно на трасі Дніпро Карт. Чемпіонат проходить в 5-ти вікових категоріях. Деяким пілотам цього разу було трошки легше через те, що минулими вихідними на цій же трасі вони змагалися в рамках ЧУ в міжнародних класах. В будь-якому разі, гонка пройшла вдало і спостерігати за красивою спортивною боротьбою можна було в кожному класі.

Почнемо з самих маленьких:

Мікро

Зі старту напівфіналу лідери хитів - Олександр Бондарєв, Янніс Андрос та Ростислав Костина виходять без змін в позиціях. Але впродовж першого кола спочатку Ростислав а потім і Дмитро Коржавін обходять Янніса. Починається яскрава боротьба. Яннісу вдається повернути одну позицію і він кидається навздогін, та вже на початку четвертого кола обходить Ростислава. Після цього, вони ще по одному разу обмінюються позиціями і Янніс вже до кінця заїзду втримує друге місце. На протязі всього заїзду цікава боротьба з багаторазовою зміною позицій відбувалась також в другій частині пелетону між Ярославом Нельгою, Романом Радок, Антоном Мороз та Михайлом Путря.

На старті фіналу Дмитро Коржавін відіграє одну позицію і виходить другим. Янніс кидається відігруватися і вже на другому колі повертається на друге місце. На наступному колі ще один взаємний обмін позиціями між ними, після чого Янніс вже закріплюється на другому місці, а Дмитра наздоганяє і обходить Ростислав Костина. В боротьбі між ними також відбувається взаємний обмін позиціями, після чого Ростислав залишається третім. Лідирує в гонці Олександр Бондарєв, поступово до нього під’їзжає Янніс і на початку п'ятого кола обходить його. Інтрига ще більш загострюється. Олександр повертає собі лідерство, а боротьбою між ними користується Ростислав і також обходить Янніса і виходить на друге місце. І тепер вже він починає атакувати Олександра в боротьбі за перемогу в цьому фінальному заїзді, і можливо всьому етапі. І, на останньому колі йому це вдається. Але боротьба в цьому напруженому заїзді продовжується до останнього міліметра!!! дистанції. Олександр на останньому відрізку кола робить відчайдушну спробу обгону і…йому майже це вдається. Ростислав першим перетинає лінію фінішу з відривом всього 0,012 секунди ! Це щось неймовірне.

На останньому колі дистанції яскраву боротьбу між собою показують також Ярослав Нельга, Роман Радок та Антон Мороз. Антону вдається обігнати майже відразу обох суперників, які відволіклися боротьбою між собою. І лише через отриману пеналізацію Антон займає сьому стрічку протоколу.

Дмитро Коржавін провів достойну гонку і фінішував четвертим.

Маємо таких призерів в цьому класі: Ростислав Костина з перевагою в один бал стає переможцем (Borsch Racing, Київ), Олександр Бондарєв друге місце (Кононець-моторспорт, Київ), Янніс Андрос третє місце (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ).

Міні

Старт в півфіналі цього класу видається дуже напруженим, хоча і видовищним. Тимофій Гонтовий немов “ракета” вистрілює з четвертої стартової позиції і обходить всіх опонентів в жорсткій боротьбі на межі фолу. Станіслав Ровний вилітає з траси та втрачає дорогоцінний час. На другому колі Олександр Партишев робить вдалий обгін і виходить в лідери заїзду. Перша четвірка їде групою поблизу один одного. Тимофія тепер вже починає пресингувати Данііл Кукурузов. На траєкторію атаки виходить то Данііл, то Єлісей Бродовський, що їде четвертим, але в решті все залишається без змін. Тимофій дуже вдало захищає свою другу позицію до самого фінішу.

Старт фінального заїзду вдається Даніілу і він відразу відіграє одну позицію. Станіслав Ровний отримує пеналізацію за порушення під час старту. Лідер гонки – Олександр Партишев починає відриватися від основної групи – Даннііл, Тимофій, Єлісей. Інтервал між ними мінімальний, близько 0,2 секунди. До цієї групи ще під’їзжає Станіслав Ровний. Пілотами декілька разів робляться різноманітні спроби атак, але все ж таки в такій же послідовності вони і фінішують. Переможець заїзду – Олександр Партишев. А якщо б на змаганнях розігрувався приз глядацьких симпатій, то, мабуть, він би достався старанному пілоту Івану Іванову, за волю до перемоги.

Підсумок етапу: Олександр Партишев (Borsch Racing, Київ), Данііл Кукурузов (ДЮСШ “Автомобіліст”, Київ), Тимофій Гонтовий (СТК “Лтава”, Полтава).

Юніор

Один з найактивніших класів з точки зору напруженості в боротьбі за кожну позицію.

В відбіркових хітах лідерами стали: Лушкин Павло, Красько Георгій та Владислав Іванченко.

На старті напівфіналу Владислав відігрує одне місце, обходить Георгія та стає другим, хоча вже під кінець першого кола Георгій повертає собі втрачену позицію. Фурніка Микита обходить Ярослава Пилипенко. А Денис Мартинюк робить спробу обгону Владислава, але той вдало захищається. Георгій пришвидшується і впритул під'їзжає до Павла, розрив між ними лише 0,18 секунди. Ріта Щиголева на шостому колі успішно проводить атаку і випереджає Богдана Волинця. Тим часом Георгій впритул приближається до Павла і вболівальники затамовують подих в очікуванні. Атака в повороті після стартової прямої і... обгон не вдається, а через втрачений темп, його обходить спочатку Владислав а потім і Денис. І замість боротьби за перемогу, Георгій опиняється на четвертій позиції. Владислав під кінець заїзду під’їзжає до Павла, який продовжує лідирувати і перед самим фінішем робить спробу обгону. Але першим фінішну лінію перетинає Павло. Владислав другий, Денис третій.

На прогрівочному колі фінального заїзду з дистанції, нажаль, сходить Микита Фурніка. На стартовому "розміні" Денис Мартинюк відігрує одну позицію, лідер - Павло зберігає першість, третім йде Владислав. Але на другому колі Владислав трохи помиляється і втрачає відразу два місця. На третю позицію переміщується Георгій, на четверту Ріта. Спочатку всі ідуть один за одним, трійця лідерів - в одній десятій секунди один від одного. Згодом Павло та Денис відриваються від йдучого третім Георгія, а Георгій в свою чергу, відривається від Ріти, за якою щільною групою йдуть ще три пілоти. Денис починає пресингувати Павла і показує кращий час на колі 51,703 секунди, а згодом 51,672. Павло відповідає часом 51,672. Йде позиційна цікава боротьба. Владислав знаходиться в 0,2 секунди від Ріти і постійно шукає можливо для обгону. Але йому це ніяк не вдається, не дивлячись на видавання кращого часу кола 51,547 секунди. Так пілоти і фінішують.

Результат I-го етапу: Павло Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Денис Мартинюк (ДЮСШ "Автомобіліст", Київ), Георгій Красько (ДЮСШ "Автомобіліст", Київ).

Сеньори

Зі старту напівфіналу 2 лідери Єгор Лушкин та Денис Чернишов виходять без змін позицій, а Андрій Філенко з третього місця зміщується на п'яте. Ярослав Михалюк стартував п'ятим, але в кінці прямої вже виходить на третє місце. Андрій Філенко починає відігруватися і спочатку обходить Богдана Левченко а потім, після помилки Ярослава, обходить і його. На п'ятому колі Ярослав робить спробу атаки, але Андрій перехрещує траєкторію і залишається третім. Боротьба продовжується. Єгор показує краще коло 51,779 секунди. Ярослав на 9-му колі помиляється, але втримує карт на трасі, хоча після цього вирішує зійти з дистанції. Фініш: Єгор, Денис, Андрій, Богдан.

На старті фінального заїзду відбувається невеличке зіткнення, але всі залишаються в гонці. Єгор лідер, Андрій другий, Денис після втрати двох позицій в кінці прямої повертає собі третє місце. На другому колі Денис робить спробу обгону Андрія і...починається розмін

- Денис відкатується на четверте місце, Богдан займає третє, а Ярослав стає п'ятим. Єгор тим часом від'їзжає далеко вперед і показує кращий час кола 52,141секунди. Далі Денис починає атакувати трасу і потрохи під'їзжає до Андрія. На 9-му колі Ярослав обходить Богдана і стає четвертим. Єгор ще більше пришвидшується і видає 52,051, а потім 52,03 секунди. Денис всіма силами намагається скоротити відстань до Андрія, на одному з кіл вона була лише пів секунди, але приблизитися на відстань атаки йому, все ж таки, не вдається. Андрій стабільно проїзжає залишок дистанції і фінішує другим.

В підсумку: Єгор Лушкин (PROMARMATURA, Дніпро), Андрій Філенко (Kovdob Motorsport, Чернігів), Денис Чернишов (ДЮСШ "Автомобіліст", Київ).

Майстер.

В напівфіналі вдало вдається старт Ігорю Ткачуку, він виривається вперед і обходить двох лідерів відбіркових хитів Ярослава Михалюка та Сергія Подтергера. Каневський Дмитро отримує 3-х секундну пеналізацію за порушення на старті.

В лідируючій групі Ярослав відразу нав'язує боротьбу Ігорю і вже на другому колі виходить вперед, а слід за ним Ігоря обходить також і Сергій Подтергер. Ярослав і далі нарощує темп і вже на четвертому колі його відрив від групи Сергій/Ігор складає 1,5 секунди. Четвертим в гонці їде Валерій Мороз, далі Віталій Нельга, Дмитро Каневський, Юрій Сорочук. Невдовзі Юрію вдається обійти Дмитра і в такій послідовності пілоти завершують напівфінал.

В фіналі Ігорю Ткачуку також вдало вдається старт, але цього разу він обходить лише Сергія Подтергера. Але вже в кінці прямої Сергій повертає собі втрачену позицію, хоча і не надовго. Ігор продовжує боротьбу і на третьому колі вдало проводить атаку і знову стає другим. А Дмитро Каневський знову отримує пеналізацію за помилку під час стартової процедури.

Ярослав Михалюк на протязі всього заїзду втримує за собою лідерство і першим перетинає фінішну лінію. А Сергій Подтергер робить ще дві спроби обгону, друга з яких проходить вдало і він другий на фініші.

Результат гонки: Ярослав Михалюк (Картпром, Дніпро), Сергій Подтергер (ДЮСШ "Автомобіліст", Київ), Ігор Ткачук (PROMARMATURA, Дніпро).

Перший етап показав, що боротьба за Чемпіонство та квитки на Ротакс Гранд Фінал на протязі сезону буде дуже цікавою. Бажаємо пілотам витримки та незламної жаги до перемоги.

Изменено пользователем wijey
Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...