Перейти к содержанию

Проотокол №6 Колегії Спортивних Комісарів


Рекомендуемые сообщения

АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Комітет картингу ФАУ

 

 

ГС «Спілка картинг кулбів України»

 

 

ІІІ етап Трофею «РММЧУ»

 

З КАРТИНГУ

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ № 6

КОЛЕГІЇ СПОРТИВНИХ КОМІСАРІВ

(прийняття рішення електронним листуванням та телефонним опитуванням)

 

м. Київ 23.06.2015

 

14 : 00

 

Присутні: Спортивні комісари Крамар В.В.

Красько Є.С.

Ніконенко К.В.

Запрошені:

Головний секретар Тарногродська Ю.В.

Директор змагання Чупінін А.О

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про розгляд деталей інциденту, що виник під час фінального заїзду 3-го етапу Трофею «РММЧУ» у класі картів «РМ-міні» між Водіями Лушкіним Єгором, ст.№9 та Красько Георгієм, ст.№27.

2. Про забезпечення безпеки змагань під час проведення змагань з картингу на картинговій трасі СТК «Лтава», м. Полтава.

 

3]І.
ВИСТУПИЛИ
: Член КСК Красько Є.С. Він доповів, що за багато чисельними та наполегливими зверненнями Представників команд, що приймали участь у змаганнях 3-го етапу Трофею «РММЧУ», керуючись п.11.9.2.s статті 11.9 НСК ФАУ, є необхідність більш детального розгляду інциденту, що стався під час фінального заїзду вищеозначеного змагання у класі картів «РМ-міні» між Водіями Лушкіним Єгором, ст.№9 та Красько Георгієм, ст.№27. КСК змагання, за результатами розгляду інциденту (керувались відео з системи відеоспостереження змагання) було прийнято рішення про визначення Лушкіна Єгора, ст.№9 винуватцем інциденту та йому було висловлено попередження із наданням пеналізація – 10 сек., відповідно п.4.8.3 «Загального регламенту…». За думкою Представників та механіків команд, порушень з боку Водія Лушкіна Єгора не було та накладена пеналізація не справедлива. Представники команд звернулись до КСК змагань з клопотанням про зняття з Водія класу картів «РМ-міні» Лушкіна Єгора, ст. №9 наданої пеналізації.

3]Члени КСК Ніконенко К.В. та Крамар В.В. висловили думку, що розгляд питання повинен бути об’єктивним та Представники команд повинні володіти повною інформацією – необхідно здійснити перегляд відео інциденту, що здійснено системою відеоспостереження змагань, на підставі якого членами КСК було прийнято рішення.

3]
РІШЕННЯ ЧЛЕНІВ КСК:

1. КРАСЬКО Є.С. Відмінити пеналізацію – 10 сек., що була надана Водію Лушкіну Єгору, ст. №9 у фінальному заїзді класу картів «РМ-міні» на 3-ому етапі Трофею «РММЧУ».

2. НІКОНЕНКО К.В. та КРАМАР В.В. Відмінити тимчасово пеналізацію – 10 сек., що була надана Водію Лушкіну Єгору, ст. №9 у фінальному заїзді класу картів «РМ-міні» на 3-ому етапі Трофею «РММЧУ». Здійснити, в присутності всіх Представників команд, що брали участь у змаганнях 3-го етапу Трофею «РММЧУ», більш детальний розгляд інциденту з використанням відео з системи відеоспостереження змагання. Після проведення більш детального аналізу інциденту, отримавши думку всіх Представників команд після перегляду відео, прийняти остаточне рішення про доцільність надання пеналізації Водію класу картів «РМ-міні» Лушкіну Єгору, ст. №9. Звернутись до організаторів змагань 4-го етапу Трофею «РММЧУ» про включення до програми змагань засідання КСК із Представниками команд – 27.06.2015 року о 17.00.

 

3]ІІ.
ВИСТУПИЛИ:
Член КСК Красько Є.С. Він доповів, що поворот №10 траси змагань на картодромі СТК «Лтава» є вкрай небезпечним при здійсненні Водіями обгону.

3]
ВИРІШИЛИ:

1. Звернутись до членів комісії, що буде проводити інспекційну перевірку відповідності вимогам забезпечення безпеки змагань на картинговій трасі СТК «Лтава», визначити заходи забезпечення безпеки змагань, враховуючи, що поворот №10 стає дуже небезпечним під час здійснення Водіями обгону.

 

Голосували «за» одностайно.

 

Спортивні комісари

Красько Є.С.. – голова,

Крамар В.В

Ніконенко К.В.

 

Ознайомлені:

 

Директор змагання Чупінін А.О.
Изменено пользователем kostya
Ссылка на сообщение

По безопасности и не только этот поворот следует рассмотреть . например в повороте "озеро" растёт куст затрудняющий обзор . и т.д

Ссылка на сообщение

Александр,

Я буду вам признателен, если вы подготовите такую информацию к "засідання КСК із Представниками команд – 27.06.2015 року о 17.00."

 

На каждых (!) соревнованиях проводится брифинг, на котором

а) представляют всех судей поименно

б) спрашивают есть ли вопросы.

 

Обычно и по пункту а) и по понкту б) тишина, ни возражений, ни вопросов.

Тут как в американских свадьбах: говори сейчас или замолкни на веки.

 

Куст - это не асфальт переложить или поребрики подсыпать.

Встали все дружно и толпой выкорчевали за 10минут.

Ссылка на сообщение

По безопасности и не только этот поворот следует рассмотреть . например в повороте "озеро" растёт куст затрудняющий обзор . и т.д

Да намного проще его спилить и все дела.
Ссылка на сообщение

Да намного проще его спилить и все дела.

Да, но нужно это кому то сделать.

Если не владельцу картодрома, то нам.

Потому как именно нам важно, что бы его не было, а не ему.

А вот с понятием нам... не просто все

Ссылка на сообщение

Я устал об этом уже говорить .мне не проблема это сделать. Мы не из ленивых но как то не правильно - если я приуду к кому то во двор домой и спилю куст только из за того что я так считаю . Там проблем хватает. Дождь пойдёт и очередная появится . тем более про них всем известно . про закрытый парк даже и заикаться не стоит . все запитаны на одну розетку . про эти проблемы не раз говорили в том числе и Директору картодрома

  • Upvote 1
Ссылка на сообщение

Так уж сложилось,пока какой то объект приносит денег,то зачем вкладывать туда эти деньги?Вот если он перестанет приносить доход то тогда задумаются,и даже может быть...забросят его вообще.Такая наша действительность(((

Ссылка на сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...