Перейти к содержанию

Dimon58

Пользователи
 • Публикаций

  203
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  3

Dimon58 стал победителем дня 17 января 2015

Dimon58 имел наиболее популярный контент!

Репутация

10 Обычный

Информация о Dimon58

 • Звание
  Гуру
 • День рождения 03.04.1996
 1. У 2012 році у мене була така ситуація я купив новий комплект Vega SL 8 у вас Вася , тоді казали шо резина проходить для використання її в класі Іса , приїхавши на 2 етап Трофею мені сказали шо використання цієї гуми заборонено бо вона мягша ніж Yds unilli sl1, і сказали якщо я буду їхати на цій гумі в заїзді то мій результат знімуть , пришлось на місці купити новий комплект unilli.Так з 2012 року вона в мене і лежить майже нова, тоді ще багато спорили на етапах за гуму sl8 бо багато знайомих купили цю гуму хоть перед тим, всі також говорили що sl8 тепер буде завжди і купляйте не переживайте.
 2. Мені здається що це абсурдно об'єднувати ІСС, KZ, Популярний в один клас так як і ІСА ,Ротакс ,Комет 120,так як очевидно що в класі 125 коробка мотори ІСС і KZ є значно сильніші і бистріші ніж CZ-516, так як і в класі 125 безкоробка двигуни Комет-120 і Ротакс макс є сильнішими. На рахунок резини у 2012-2014 роках всі говорили, про те що не допустиме використання гуми Vega Sl8, так як вона мягша за YDS ,Sl1 на 3-4 шора. Тепер використання SL 8 з YDS і Sl1 можливе?
 3. тепер в клас 125 безкоробка будуть входити всі безкоробочні мотори до 125 куб.см.?
 4. а на русском нет инструкции для Mychron 3?
 5. спасибо за совет сегодня посмотрю .
 6. Может кто знает как настроить Mychron 3 так чтобы он каждый новый круг показывал на табло новое время а не просто добавлял к старому?А то у меня получается через оптический датчик показывает первый круг а дальше добавляет к нему все остальные
 7. Яб с радостью поехал но в етом месяце и так 2 соревнования 3 етап и школьники, думаю на финал поедем!
 8. Повністю згоден з Мішою в нас на західному регіоні дійсно збирається більше людей ніж на Чемпіоніті !!А якщо зробити всі етапи наприклад в Києві чи Полтаві то взагалі половина картингістів відсіється, так як не всі мають змогу їздити в Київ чи Полтаву всьому причина фінансова сторона!
 9. а яку резину можна ставити на Трофею України на картинги класу ІСА і Популярний ???і що це за клас під назвою Нац. юніори?
 10. я бы посоветовал клас ІСА очень хороший клас с мотороми нет проблем все запчасти можна привезти на счот наполняемости например на Западном регионе на соревнованиях собираються человек 10 и клас растет .
 11. давайте зделаем так каждый спросит у друзей знакомых кто поедет на етап и будем писать в ету ветку количество людей клас ІСА Tony-kart venox Момотюк Kosmik T-8 Бондарь
 12. Доброго времени суток.У меня такой вопрос когда же состоиться 1 етап ,потому что в календаре было написано, что он состоиться гдето в конце апреля а крайняя дата 4-5 мая ,в ети числа соревнования не состоялись!Может кому что то извесно будут етапы проводиться или нет??
×
×
 • Создать...