Перейти к содержанию

syxarik 2

Пользователи
 • Публикаций

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

1 Подписчик

Информация о syxarik 2

 • Звание
  Участник
 • День рождения 13.05.1992

Информация

 • Город
  сарни
 • Интересы
  карт ,авіа моделізм
 1. де я помилку зробив ??? а ?
 2. та якщо по Рускі або Україньські не має то немає смислу і дивиться !
 3. блін воно по кітайські ???? чи там можна по укр чи рус ?? просто не цікаво дивиться ..... коб ще слухать одну подивився ..... понравилось .. якщо буде по кітайські то не буду дивиться дальше !
 4. люлька злетіла ???? чи я не про те думаю ??? на карту перевернувся за свічі ???? обясніть по подробней шо презвело до такого ?? шоб на ті самі граблі не наступить !!! без шлема не їздю ! токо стікло не всігда опускаю :( сьгодніж попробую зробить шаблони в рисувалкі !!! виложу шо получилось !!!
 5. буду пробувать !! можна і суперске зробить ліжби токо бажаня було !!! і час !!
 6. Питаня стоїть не так чи резкувать чи ні якщо зробить з пінопласта і пошпаклювать то воно ваш карт даже не поцарапає і іще змяхчить удар !!!! питаня стоїть на цей час хто зможе викласти фото і розмери обвеса !!! пожалуста виложіть хто небуть розміри !!!
 7. може хто пофоткає з лінійкой обвес ??? пожалуста бажано на акушкі -83 шоб не додумувать самом розміри !! а я покажу потім шо вийшло і опишу як зробить !! форми ,з різних ракурсів !! !!! і іще поміряйте рулеткой довжину ширину висоту , отвір в середині !!! буду дуже вдячний !!!!
 8. розкажете як зробили зроблю і собі !! тим більше пінопласта багато є разного !!!! коб знайти форми обвеса !!! з розмірами то не булоб проблеми зробить !! є станок для резкі пінопласта !!! два шаблона металіческіх і в перед : потім шпаклювка , і покраска !!! все понятно !! токо треба знайти розміри і хоч приблизні форми !! хтось поможе ???
 9. а де це картинг зона ??
 10. ну да ...... але хотілосяб все такі зробить сполера !!! або купить не дуже дорого даже в паганом стані !!! востановлю не проблема !!!
 11. да токо я там такого не знайшов :( та хочаби шоб ганять на тренеровках :)
 12. syxarik 2

  зроби сам !!!

  Добрий день шановні форумчани !! хотів купить обвес на свой карт аку -83 но придложенія були по високой ціні для мене може хто пробував зробить обвес сам ??? я чув шо роблять люди но як ?? із чого ?? время навалом і приміщеня є дуже велике , поділіться хто небуть технологієй !!! і чи це взагалі возможно ???? заранія спасіба :):
 13. двіжкі не бензинові а на метанолі):): той що для спідвея ):)або готове топліво
 14. Да я такім тоже занімаюся токо в мене замісьть машинок самальоти ):) ось такій в мене пульт ось відео як ми літаєм ):http://www.youtube.com/watch?v=FKgpc5REXa4 скопіруйте і вставте ):):
×
×
 • Создать...